GIC MLD4BS termistorové a 3f napěťové relé pro ochranu elektromotorů

GIC-MLD4BS-termistorove-rele-a-napetove-releGIC MLD4BS Kontrolní a hlídací relé pro teplotu elektromotorů a pro hlídání napájecí sítě

 

3 vodičové zapojení 400V 50/60Hz, standardní PTC termistory ve vinutí

 

Vynikající kombinace termistorového relé a základního trojfázového napěťového relé - sled fází, symetrický pokles síťového napětí pod 240V (ve všech 3 fázích), asymetrický pokles jednoho síťového napětí pod 220V výpadek fáze, asymetrie větší jak 104V.

Kontrola a ochrana nedovoleného oteplení elektromotorů pomocí standardních PTC termistorů ve vinutí anebo jiných zařízení s stejnými parametry termistorů. 

Ochrana motoru proti nadměrnému oteplení je potřebná při dlouhém a těžkém rozběhu ( zátěže s velkým momentem setrvačnosti, zátěže s  vyšším počátečním momentem) , ochrana proti nedovolenému oteplení motoru při velkých četnostech startů, proti nedovolenému oteplení motoru při častých reverzacích chodu.
Ochrana proti nadměrnému oteplení elektromotorů při vyšších teplotách okolí ( například klimatizační ventilátory, uzavřené čerpací stanice, strojovny čerpadel, výtahů apd.)    
Po zapnutí napájení, pokud jsou všechny vstupní hodnoty v pořádku, se výstupní relé aktivují. Při výskytu nedovoleného stavu se kontakty příslušného výstupu (  teplotní nebo napěťový) vracejí do klidové polohy.  Po vrácení vstupních hodnot do dovoleného rozpětí se dané výstupní relé zpětně aktivuje. 

Výhoda - oddělené kontakty pro hlídání teploty a pro hlídání napájecí sítě, provedení MLD4BS  2x spínací kontakt NO, provedení MLD7BS 1x spínací kontakt NO pro kontrolu napětí a  1x rozpínací kontakt NC pro kontrolu oteplení

Indikace - 3xLED - OK, překročení teploty, nedovolené parametry napájecí sítě
 

Schema zapojení MLD4BS a velikost : 

GIC-MLD4BS-termistorove-a-napetove-rele-schema-zapojeni

 mld4bs-termistorove-a-napetove-rele-vystupy-outputs

 

 

 

 

 

 

 

 

GIC-MLD4BS-termistorove-a-napetove-rele-225-velikost

 

 

 

 

 

 

Technický dotaz:      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    

Cena a dostupnost v našem eshopu  K-Electric.eu nebo zašlete poptávku  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 
 
 
Zobrazeno: 2477