NOVATEK REV-303 Multifunkční spínací hodiny s astronomickým programem

NOVATEK-REV-303-spinaci-hodiny-astromicka-funkce-LED-displayNOVATEK REV-303 - nové spínací hodiny s astronomickou funkcí a s přesným nastavením


Moderní mikroprocesorový přístroj pro ovládání a spínání spotřebičů v reálném čase s možností použití astronomické funkce spínání, zejména pro řízení a ovládání osvětlení.
Může být použit pro ovládání topení, chlazení, čerpadel, ventilátorů, pro řízení a ovládání osvětlení, pro školní zvonek a různé časové funkce, nejen v budovách. První představitel nového designu Novatek 
 

2 odděleně nastavené řídící programy s možností rychlého přepínání mezi nimi ( například prázdniny nebo dovolená) a 4 režimy práce - roční, týdenní, denní, programové


- spínání s astronomickou funkcí ( nastavení posunu času vypnutí a zapnutí, možnost automatického přepnutí zimní/letní čas, možnost dodání více dalších spínacích/vypínacích bodů v daném čase v rámci dne - např noční vypnutí )
- spínací hodiny s týdenním programem ( možnost automatického přepnutí zimní/letní čas ),
- spínací hodiny s denním programem ( možnost automatického přepnutí zimní/letní čas),

- spínací hodiny s libovolným programem podle reálného času, spuštěným od zapnutí napájení,
- volitelné jednorázové provedení nebo opakované provádění programu

Vnitřní pamět na 500 nastavení časů sepnutí nebo vypnutí, volitelných uživatelem.  Přitom časy počítané programem v astro funkci se do limitu nezapočítavají, případně dodané posuny časů se do limitu započítají pouze jednou. Taktéž týdenní sada se započítává do limitu pouze jednou. 
 

Široký rozsah napájecího napětí 24-265V a frekvence 50/60Hz umožní použití i v zahraničí a v zámoří
Možnost napájení stejnosměrným napětím v rozsahu již od  8-24VDC umožní použití i u samostatných instalací s napájením z fotovoltaických panelů ( např. osvětlení na přechodech pro chodce v dopravě)

Široký rozsah pracovní teploty -30°C až +55°C


Záloha chodu bez napájení 6 let
přesnost nastavení 1s nebo 0,1s , grafický LED displej, signalizace funkcí piktogramy, ovládání pomocí 4 tlačítek na čelním panelu, možnost ochrany nastavení heslem
jednoduchost obsluhy umožní použití i pro uživatele neznalé programování 

Schema zapojení:

NOVATEK-REV-303-astronimicke-spinaci-hodiny-multifunkcni-schema-zapojeni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velikost:

NOVATEk-REV-303-spinaci-hodiny-velikost-a-montaz

 Technický dotaz:      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    

Cena a dostupnost v našem eshopu  eMAReg.cz nebo zašlete poptávku  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Zobrazeno: 12859