Regulátory teploty ESCO

logo Esco blue Regulátory teploty ESCO

 

Jsou to vynikající regulátory teploty, dodatkové funkce jim umožní nasazení ve většině běžných regulačních úloh, kde ušetří další prvky pro zajištění potřebných technologických výstupů, k dispozici jsou provedení s až 4 výstupy - a to vše v rozměru 76x35 mm !

dvojity-regulator-teploty-esco-dc-20

dvojity-regulator-teploty-esco-dc-20d-do-rozvadece-na -listu

 

 

 

 

 

Elegantní zobrazovač používá pro zobrazení stavů LED-piktogramy, takže nepoužité signály nijak neruší vzhled.  K dispozici jsou i modulová provedení na lištu DIN pro montáž do rozvaděče nebo rozvodnice (šířka 50mm)  - v označení je na konci písmeno d . Součástí dodávky je vždy příslušný počet čidel NTC  pro zajištění daných funkcí. Pouze u provedení PT-10 je vstup pro standardní čidlo Pt-100, zde pak čidlo není součástí dodávky.

ES-10 až ES-40

pro regulaci vytápění nebo pro chladírenské aplikace, s dodatkovými výstupy pro podpůrné technlogické funkce - ventilátory, míchadla, odmražování výparníku, apd. nebo pro alarmy. 
Bližší popis jednotlivých typů  ES-10, ES-10D, ES-20, ES-30

 

PT-10 a PT-10D

regulátor se vstupem Pt-100 pro chladírenské aplikace nebo pro ohřev, reléový výstup - více v samostatném článku

DC-20

dvojitý regulátor pro oddělenou regulaci 2 prostorů nebo jako diferenční regulátor ( například pro solární kolektory),  2 teplotní vstupy, 2 reléové výstupy - více v samostatném článku

SC-20

komplexní regulátor pro regulaci ohřevu vody slunečním kolektorem nebo topnou vložkou v krbu, řízení oběhových čerpadel, kotlů apd - více v samostatném článku

MC-20 

komplexní regulátor pro řízení ochlazování mléka a mléčných výrobků v procesu jejich zpracování, výstupy pro chladící agregát s podporou odmražování výparníků a pro řízení míchadla, více v samostatném článku

Pro panelová provedení lze dodat montážní skřínku s krytím IP65 - označení ESCO-ES01 . Standardně je vybavena 1 otvorem a vývodkami, na vyžádání lze dodat se 2 otvory pro 2 regulátory.  

montazni-skrinka-ip65-regulatory-esco-emko

 

Technický dotaz:      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    

Cena a dostupnost - vybrané typy v našem eshopu eMAReg nebo zašlete poptávku  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazeno: 15014