Regulátor teploty dvojitý ESCO DC-20 a DC-20D

esco-dc-20-dvojity-regulator-diferencni-regulatorRegulátor teploty dvojitý - diferenční ESCO DC-20 a DC-20D

 

komplexní multifunkční dvojitý regulátor - dva samostatné systémy v jednom přístroji, možnost nastavení vzájemných vazeb a diferenčního regulátoru, pro chladírenské nebo topné systémy


Přístroj obsahuje 2 nezávislé regulátory teploty, dvoustavové, regulace typu ON-OFF s dodatkovými funkcemi,  výstupy 2x spínací kontakt relé , 1x 20A 250VAC, 1x 8A 250VAC, zvukový alarm MIN a MAX ,  řídící vstup volný kontakt,  měřící vstup 2x snímač  NTC 5kOhm/25 °C. 

Volby režimu práce ohřev nebo chlazení, mopžnost funkce jako 2 oddělené regulace nebo možnost volby režimů práce s rozdílovou funkcí snímačů jako diferenční regulátor nebo přesná regulace s průměrem měřených hodnot !

Napájení 230V 50Hz, na vyžádání 12VAC/DC nebo 24V AC/DC
Součástí dodávky je 2x čidlo NTC

Systémové schema zapojení DC-20

 

esco-dc-20-regulator-dvojity-diferencni-schema-zapojeni

 

 

 

 

 

 

esco-dc-20-dvojity regulator-teploty-diferencni-montaz

 

 

 

 

Pro provedení DC-20D platí postup nastavení analogicky jak pro DC-20, poloha a přiřazení svorkek je mírně odlišné, viz schema níže:

regulator-teploty-ohrev-TUV-kolektorem-sc20d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

regulator-teploty-dvojity-diferencni-montaz-do-rozvadece-schema

Technický dotaz:      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    

Cena a dostupnost v našem eshopu  eMAReg.cz nebo zašlete poptávku  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zobrazeno: 5567