Vítáme Vás

 

u nabídky komponentů a přístrojů elektro pro měření a dílnu, pro elektrická zařízení pracovních strojů, pro technická zařízení budov a staveb, pro rozvaděče - zkrátka vše pro výrobu, montáže i údržbu !

 

Pokud nenajdete na stránkách přístroj nebo funkci, kterou potřebujete, neváhejte nás ihned kontaktovat na  info@emareg.cz nebo info@in-electric.cz. Nabídka našich partnerů a značek produktů jsou velmi široké a a nejsou zde uvedeny všechny možnosti.
Jsme zde pro Vás již od roku 1992 !  

O nás

Kategorie: Informace

Název a sídlo:
Ing. Petr Kotas
Rakovecká 809
73543 Albrechtice

Kontaktní spojení :
tel: +420 777884900
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


IČO : 13638408
DIČ: CZ5904230849
(VAT: CZ5904230849)

Naší hlavní činností jsou dodávky kvalitních elektrických prvků a přístrojů elektro pro použití jak v oblasti měření a regulace MaR, v průmyslu, na strojních zařízeních, tak pro technická zařízení budov TZB.

Našim klientům nabízíme vždy přístroje podle jejich potřeb, naše přístroje nevyžadují úzce specializované znalosti pro jejich aplikaci. Nakupujeme prvky přímo od výrobců, takže je zkrácen distribuční řetězec.

Proto je zvládne aplikovat každý technik a "unese" je každý rozpočet !!

Díky dlouholetým aktivitám od roku 1992 mají naši zákazníci k dispozici bohaté zkušenosti pro technickou pomoc s řešením problémů a aplikací prvků elektro

Zobrazeno: 16183