Regulátor teploty ESCO ES-30

regulator-topeni-chlazeni-es-30

Regulátor teploty ESCO ES-30

 

pro topení nebo chlazení s instalovaným ventilátorem (čerpadlem)

 

ES-30 - regulátor teploty ON-OFF, výstup 3x kontakt relé + dodatkové pracovní funkce, pro akční člen topení nebo chlazení, pro ventilátor nebo čerpadlo, pro aktivní technologckou funkci ( např.odmražování výparníku ) , 2 teplotní vstupy  -50°C až +150°C
režim ohřev nebo chlazení, výstup pro hlavní člen ( topení nebo chlazení) + výstup na aktivní řízení technologické přestávky ( u chladících aplikací se jedná o aktivní zařízení na odstranění námrazy) + výstup na ventilátor nebo čerpadlo ( pro rovnoměrný ohřev nebo chlazení) se 7 provozními režimy, zvukový alarm, hodiny reálného času, 1x vnější ovládací vstup, čidlo snímání hlavního prostoru a čidlo snímání teploty akčního členu , 2x čidla NTC součástí dodávky, rozsah regulační teploty -50°C až + 150°C

Hlavní výstup - kompresor v případě chladících zařízení nebo topné těleso
Ventilátor - pro zajištění cirkulace a rovnoměrné teloty v prostoru
Technologický výstup - aktivní odmražování u chladících zařízení

Měřící vstup 2x snímač  NTC 5kΩ/25°C,  T1 pro snímání teploty v prostoru, T2 pro snímání teploty akčního členu ( např.výparníku)
Vzorkování 3x/1s   
Napájení 230V 50Hz, na vyžádání 12VAC/DC nebo 24V AC/DC
Součástí dodávky je 2x čidlo NTC

Napájení 230V 50Hz, na vyžádání 12VAC/DC nebo 24V AC/DC
Součástí dodávky je 2x čidlo NTC

Schema zapojení ES-30

regulator-chlazeni-ohrev-es-30-schema

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technický dotaz:      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    

Cena a dostupnost v našem eshopu  eMAReg.cz nebo zašlete poptávku  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zobrazeno: 6699