Regulátor teploty ESCO ES-20

es 20Regulátor teploty ESCO ES-20

 

pro topení nebo chlazení

 

regulátor teploty  dvoustavový, typu ON-OFF,  
režim topení nebo chlazení, nastavitelná teplota -50°C +150°C,  
pro režim chlazení k dispozici funkce ochrany a prodloužení životnosti kompresoru a funkce automatického odmrazování vypnutím kompresoru a spuštěním aktivního odmražování (např. topení) s kontrolou teploty výparníku pro optimalizaci času odmražování-odtávání.
V případě sdružených jednotek ( centrální kompresor a více jednotek-výparníků)  lze hlavním výstupem ovládat elektroventil chlazení dané jednotky.

Výstup 1x spínací kontakt relé 20A 250VAC odporová zátěž, 8A 1500W motorická zátěž  jako hlavní a 1x spínací kontakt relé 8A 250VAC jako technologický výstup ( například aktivní odmražování)
zvukový alarm MIN a MAX ,  řídící vstup volný kontakt,  
měřící vstup 2x snímač  NTC 5kOhm/25°C,  T1 pro snímání teploty v prostoru, T2 pro snímání teploty akčního členu ( např.výparníku)
Vzorkování 3x/1s   

Funkce v nastavovacím menu pro chladírenské aplikace jsou analogicky funkční i v režimu topení

Napájení 230V 50Hz, na vyžádání 12VAC/DC nebo 24V AC/DC
Součástí dodávky je 2x čidlo NTC

Schema zapojení ES-20

regulator-teploty-es-20-schema

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Technický dotaz:      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    

Cena a dostupnost v našem eshopu  eMAReg.cz nebo zašlete poptávku  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zobrazeno: 6816