DR-201 Záznamník teploty s tiskárnou pro dopravní prostředky

DR 201Měření teploty, registrace a tisk dat - vhodný i pro dopravní prostředky

 

DR-201 Registrátor teploty a parametrů s tiskem záznamu o jízdě


Popis funkce :
DR-201 registruje teplotu v nákladovém prostoru nebo jiném kontrolovaném prostoru a umožňuje tisk záznamu o průběhu teploty jako doklad o správné teplotě během daného času nebo během jízdy (transportu).   

Použití je u dopravních prostředků anebo i u stacionárních zařízení k záznamu a dokumentaci teploty v čase.  Registrátor je umístěn v kabině řidiče, displej střídavě ukazuje hodnoty z čidel.  

Standardně je přístroj dodáván se 2 snímači a kabelem délky 10 a 15m ( v případě potřeby lze prodloužit ). Jako varianty lze  objednat verzi DR-201-W2 s wifi přenosem dat ze dvou teplotních čidel, verzi DR-201-W3 s wifi přenosem dat ze 3 teplotních čidel a čidla vlhkosti. Ve verzích W se nepoužívá dveřní spínač.  Ke všem verzim lze doobjednat výstup USB pro snadný přenos a archivaci dat .

Kapacita zápisů je 62000, poté jsou nejstarší přepisovány.  Výstup dat na USB je v univerzálním formátu txt, což umožní zpracování tabulkovým procesorem.  Přístroj pak vytvoří na flash paměti vlastní adresář a do něj uloží data v daném intervalu ve formátu txt - lze pak zpracovat běžným tabulkovým programem, port USB je umístěn z boku přístroje.
Krytí je IP30
 
registrator-dr-201-s-tiskarnou-wifi-bazeWiFi báze jsou ve dvou provedeních ( na obrázku) - W3 ( v popředí)  je 2x snímač teploty připojen drátově k bázi + snímač teploty a vlhkosti  intergorván v samotné bázi. Provedení W2 je jeden snímač připojen drátově k bázi a jeden je integrován v bázi.
Při použití WiFi se už žádné snímače nezapojují drátově do přístroje !
 
 
 
 
Dodatkové funkce :
tiskárna záznamu jako dokladu o podmínkách transportu citlivého zboží,
různé možnosti tisku jak pro zákazníka, tak tisk pro kontrolní účely 
 
Rozsah dodávky:
záíkladní přístroj DR-201 + 2 ks snímače teploty, rozdělovač pro připojení 2 snímačů, napájecí kabel na 12VDC/24VDC s integrovanou pojistkou napájení. Na vyžádání pak výstupní kabel pro připojení logického nebo kontaktního snímače ( například otevření dveří) - je to kabel s koncovkou RJ11 pro připojení do rozdělovače.
V dodávce 1 rolka termopapíru šíře 57mm, průměr 40mm, průměr dutinky 12mm, další lze dodat na vyžádání
 

Danou konfiguraci nutno objednat dohromady, nelze později dodávat nějaké možnosti z důvodů již nahraného firmware !

Příklad tisku plného a zkráceného reportu :
 

registrator-teploty-s-tiskarnou-dr-201-pro automobily-tisk-plny-report-full

 

 

 

 

 

 

 

 

registrator-teploty-s-tiskarnou-dr-201-tisk-zkraceny-report-short

Příklad typické instalace :
 

registrator-teploty-s-tiskarnou-dr-201-

 

 

 

Více najdete v manuálu

Technický dotaz:      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    

Cena a dostupnost v našem eshopu  eMAReg.cz nebo zašlete poptávku  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 DR-201 termograf s tiskárnou pro dopravu a automobily

Zobrazeno: 9147