Prostorový termostat ESCO TC-520

prostorovy-termostat-tc-520-2-vystupyProstorový termostat ESCO TC-520 se 2 výstupy


pro řízení kotle i oběhového čerpadla, pro řízení ovládání ventilu, pro klasické i podlahové topení, řízení protizámrazových systémů okapů, chodníků apd., 2x reléový výstup 3A/250V

 

Přístroj obsahuje regulátor teploty s funkcí termostatu s programovým spínáním, dvoustavový, regulace typu ON-OFF,  výstup  2x spínací kontakt relé 3A 250VAC AC1, (max 2x600W topný výkon) .
Poskytuje na zobrazovači informaci o teplotě v místě instalace  a další parametry.
Displej je podsvícen s automatickým vypínáním podsvícení.
Výstupní kontakty jsou 1x s výstupem napájení 230V a 1x volný kontakt ( například přímý výstup na oběhové čerpadlo a volný kontakt na spínání kotle)   
Výstupní kontakty mohou být nastavené jako současné spínání v režimu topení, současné spínání v režimu chlazení anebo jako opačné - vždy jeden je sepnut a druhý vypnut a naopak ( možné ovládání pohonu 3-cestného nebo 4-cestného ventilu - zapnuto -vypnuto - není to plynulá regulace servoventilu ).  

Programování spínání je možné v režimu 24h/7dnů, , týdenní režimy práce 1-5 + 6-7, 1-6 + 7, 1-7
Teplotní čidlo prostoru je zabudováno přímo do přístroje, rozlišení měřění je 0,1  °C, hystereze je nastavitelná v rozsahu 0,5-5 °C.  

Přístroj obsahuje možnost připojení externího snímače teploty, tento snímač pak nutno doobjednat.  Přístroj může pracovat v režimu  pouze s externím čidlem, pouze s interním čidlem nebo s oběma snímači - pak externí plní funkci bezpečnostního  snímače - například při podlahovém topení. 
Přístroj lze přepnout do režimu plně manuálního (trvale udržovaná nastavená teplota ), automatického (udržování teploty podla zadaného programu)  anebo do režimu protizámrazového pro teplotu pod 5°C.   

Externí snímač  je NTC 10kOhm/25 °C, délka kabelu 3m
Termostat lze použít i v režimu ovládání chlazení  nebo jako protizámrazový termostat pro okapy, chodníky, atd !!

Napájení 230V AC
Schema zapojení TC-520

termostat-prostorovy-tc-520-2-vystupy-schema-zapojeni 

Přílad ovládání kotle a oběhového čerpadla

termostat-protorovy-2-vystupy-ovladani-kotle-obehoveho-cerpadla-schema-zapojenini kotel obehove cerpadlo

Technický dotaz:      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    

Cena a dostupnost v našem eshopu eMAReg.cz nebo zašlete poptávku  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Volitelné příslušenství:

Externí snímač NTC10k ( zde podlahové provedení, 3m kabel) a motorový pohon ventilu DF-110E (230V)

 snimac-podlahovy-esco-ntc10kmotorovy-pohon-ventilu-df-110e-230V

Zobrazeno: 7888